top of page

REALITNÍ MARKETING A PREZENTACE NEMOVITOSTÍ

Kvalitní a srozumitelné představení nemovitosti je základem každého úspěšného prodeje. Možností realitního marketingu je velké množství, od drobných úprav fotografií až po kompletní virtuální identitu nemovitosti. Záleží vždy na stavu nemovitosti. Nejčastější způsoby jsou následující:

 

2D/3D PŮDORYSY - vhodné pro každou nabídku pro srozumitelnou představu o ploše stavby, návaznostech mezi místnostmi a mezi stavbou a okolím. Stylizovaný půdorys je dodáván včetně veškerého zařízení a mobiliáře tak, aby si kupující dokázal bydlení v takovém bytě představit. Pokud jsou známy výměry, je dobré doplnit je i do půdorysu.

 

2D PŮDORYS: UKÁZKA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3D PŮDORYS: UKÁZKA 

 

ZÁKRESY DO FOTOGRAFIÍ - vhodné pro byty nebo domy před rekonstrukcí nebo pro dokončené stavby bez úprav bezprostředního okolí. Dodané fotografie jsou upraveny a osazeny nábytkem tak, aby prezentovaly možný výsledek rekonstrukce nebo finální podoby stavby. U exteriéru jde nejčastěji o vložení stavby na pozemek (pro představu o velikosti a potenciálu pozemku), úpravu okolí (nové komunikace a zeleň) nebo například nedokončené zahrady objektu. V interiéru se nejčastěji mění povrchy a přidává nábytek. Byt je tedy možné prezentovat jako moderně zařízený i bez pronájmu nábytku pro fyzický home staging za zlomkovou cenu.

FOTO STAGING OBÝVACÁHO POKOJE: PŘED A PO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO STAGING KUCHYNĚ: PŘED A PO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO STAGING LOŽNICE: PŘED A PO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO STAGING ZAHRADY: PŘED A PO

FOTO STAGING ULICE: PŘED A PO

VIZUALIZACE INTERIÉRU - nejčastěji využívaná služba vhodná jako pro developerské projekty tak pro již dokončené nebo rozestavěné stavby. Na základě dodaných podkladů je vytvořen 3D model moderně zařízeného interiéru (možno i dle představ makléře/cílové skupiny) a vizualizace srozumitelně prezentující celý prostor. 

VIZUALIZACE INTERIÉRU: UKÁZKA 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIZUALIZACE INTERIÉRU: UKÁZKA 2

VIZUALIZACE EXTERIÉRU - často využívaná služba v souvislosti s vizualizacemi interiéru. Exteriérové vizualizace jsou doplněny o bezprostřední i vzdálenější okolí, respektují  přilehlý terén i zástavbu a umožňují průhledy do zařízeného interiéru. Klasické vizualizace z výšky lidského oka lze doplnit i o záběry z ptačí perspektivy.

VIZUALIZACE EXTERIÉRU: UKÁZKA 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIZUALIZACE EXTERIÉRU: UKÁZKA 2

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - absolutní vrchol realitního marketingu pro každý projekt. Prohlídka spočívá v průletu kamery exteriérem i interiérem stavby. Na rozdíl od vizualizací virtuální prohlídka lépe prezentuje souvislosti mezi místnostmi a odhaluje i prostory a zákoutí, kam se statická vizualizace nedívá. Video je pouze ukázkové, další příklady na YouTube kanálu zde:

Jak již bylo řečeno, pro každou nemovitost je vhodný jiný typ prezentace. Na základě nezávazné poptávky Vám zašlu ceník a doporučím optimální formu marketingu pro Váš projekt vzhledem k rozpočtu a časové náročnosti. U větších projektů nebo dlouhodobé spolupráce jsou ceny atraktivnější. Rádi by jste vyzkoušeli služby realitního marketingu? Ozvěte se na studio.formanek@gmail.com pro nezávaznou kalkulaci, budeme se těšit na spolupráci!

bottom of page