top of page

Jsme brněnský architektonický ateliér zabývající se především rezidenční výstavbou malých i velkých projektů a návrhy interiérů, se kterou máme dlouholeté zkušenosti. Společně s Vámi projdeme vše od úvodní myšlenky, přes vytvoření konceptu, návrhu interiéru až po zpracování vizualizací. Celý proces s Vámi navíc můžeme doslova projít - cestou virtuální reality. Ve spolupráci s týmem externích specialistů Vám zajistíme vše potřebné pro realizaci Vašeho vysněného projektu. Nabídnout Vám můžeme následující služby:

ARCHITEKTONICKÁ STUDIE INTERIÉRU/EXTERIÉRU

Naše nejmilejší práce. Nezáleží, zda-li máte zájem nechat si navrhnout rodinný dům, bytový dům nebo interiér bytu, s každým zadáním se vypořádáme!

Prostor si zaměříme, pozemek si s Vámi projdeme. Společně si řekneme, co od návrhu čekáte, jaké jsou Vaše přání a limity. Během procesu se nad návrhy několikrát potkáme. Až budeme vědět, jak má Váš projekt vypadat, převedeme jej do 3D modelu, kde se seznámíte s prací prostřednictvím fotorealistických vizualizací a virtuální prohlídky. Výsledek upravíme dle Vašich představ a pomůžeme s výběrem nábytku. 

REALITNÍ MARKETING A GRAFICKÉ PRÁCE PRO REALITNÍ KANCELÁŘE

nabízíme kompletní služby realitního marketingu pro malé i velké zakázky. Navrhneme odpovídající prezentaci pro každou Vaši nemovitost. Mezi námi nejčastěji zpracovávané patří 2D/3D půdorysy, zákresy do fotek, vizualizace interiérů i exteriérů a virtuální prohlídky. Každá nemovitost je jiná a vyžaduje svůj vlastní styl prezentace. Více o našich službách pro developerské/stavební firmy a realitní makléře naleznete zde.

 

 

Prezentační materiály jsou rovněž vhodné pro architekty, kteří chtějí vytvořit pro své klienty vizualizace jimi navrženého řešení. V takovém případě přesně dle podkladů vymodelujeme prostor a připravíme k náhledu.

VIRTUÁLNÍ REAILITA

Služba je určená pro každého, kdo by rád nahlédl do svého projektu ve 3D. Virtuální průchod návrhem je skvělým nástrojem, jak se seznámit se všemi detaily a návaznostmi.

Kontaktujte nás a dozvíte se více!

Pro více novinek ze zákulisí, aktuálních projektů a spoustu dalšího pokračujte na náš facebook!

bottom of page